OSTATNI DZWONEK
Logo szkoly

OSTATNI DZWONEK

35s

KOLEJNI ABSOLWENCI, ROCZNIK 2017 / 2018,

OPUSZCZAJĄ MURY NASZEJ SZKOŁY :-( 

Choć ostatni dzwonek zabrzmiał dla absolwentów naszej szkoły już kilka dni temu, pojawili się oni znowu na uroczystości ukończenia szkoły. Gimnazjaliści odebrali dyplomy oraz liczne nagrody za osiągnięcia dydaktyczne, wolontariackie i sportowe, a ich Rodzice listy gratulacyjne i podziękowania za pomoc i aktywne uczestniczenie w życiu szkoły. Uroczystość zakończenia roku szkolnego uświetnił wielokrotnie nagradzany na przeglądach teatralnych spektakl grupy Bez komentarza pod kierunkiem Pani Sylwii Aftyki – Łody pt. olodoli81_patrzy. (UW)

Obejrzyj FILM

Drodzy Absolwenci, serdecznie gratulujemy Wam, że tak dzielnie przebrnęliście przez czas nauki i egzaminacyjne trudy.

Życzymy Wam wytrwałości, radości, żeby w dalszym ciągu nie opuszczało Was szczęście, a udane zakończenie zmagań w naszej szkole było zapowiedzią dalszych sukcesów i samych dobrych chwil i zdarzeń w życiu osobistym.

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis