URATOWALI PSIAKA !!!
Logo szkoly

URATOWALI PSIAKA !!!

zdjcie od ula

 

Wczoraj, w niedzielę na osiedlu Podzamcze dwóch uczniów klasy III E gimnazjum, Piotr Kryspin i Michał Lisicki znalazło zziębniętego i głodnego psa. Chłopcy nakarmili zwierzaka i zadzwonili po pomoc do Straży Miejskiej. Po niespełna godzinie psiak został odwieziony do schroniska. Jednocześnie inni uczniowie tej samej klasy zamieścili na Facebooku informację dla właściciela i  ewentualny apel o przygarnięcie czworonoga. Dzięki tak szybkiej akcji po kilku godzinach znalazł się właściciel - jak się okazało - małego uciekiniera.

Serdecznie gratulujemy uczniom klasy III E tej godnej najwyższej pochwaly postawy, którą udowodnili, że mają wielkie serce dla zwierząt i nie przejdą obojętnie obok ich krzywdy (UW)

 
Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis