WIECZÓR POETYCKI
Logo szkoly

WIECZÓR POETYCKI

225choinka     W środę, 20 grudnia o godzinie 17 uczniowie klasy III a gimnazjum i chór Gaudeo przedstawili świąteczną uroczystość - wieczór poetycko-muzyczny. Młodzież szkolna pięknie zaprezentowała wiersze utrzymane w bożonarodzeniowym nastroju, a chór wykonał utwory muzyczne, na które składały się kolędy i świąteczne piosenki. Rodzice kolejny raz z rzędu mieli okazję podziwiać talent swoich dzieci. Szczególnie pięknie zabrzmiał utwór pt. "Mario, czy już wiesz" w wykonaniu Marty Walendzik z kl.VII. Całą uroczystość uświetniły także popisy Marysi i Patryka z kl. III a , którzy grali na skrzypcach i klarnecie.

     Na zakończenie spotkania harcerze przekazali Pani Dyrektor Bożenie Kruszyńskiej Światełko Pokoju. Ten moment był bardzo wzruszający, bowiem czas Bożego Narodzenia to chwila nadziei i pojednania.
Gościom wieczoru serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie.
    Dla wszystkich Rodziców życzenia spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i jak najlepszego Nowego Roku.
Organizatorzy, Agnieszka Skirucha i Anna Nahorecka

ag

Pomysłodawca i administrator :

Wykonanie : Wojciech Nosal & Rafał Budzis